Junior

Obtížnost
2 - 6
Hráčů
60
Minut

Tajuplný příběh v historickém sklepení


Sklep může ukrývat cokoliv: od brambor až po poklady a děsivá tajemství. Co v podzemí asi čeká na vás? Jsi na festivalu s dortem a klaunem, ale nikdo tu není kromě Juniora. Kdo je to? Je to tvůj přítel?


Místnost bude otevřená od 20.1.2019!

Sklep může ukrývat cokoliv: od brambor až po poklady a děsivá tajemství. Co v podzemí asi čeká na vás?

Je to už řada let, co jsi byl malý. Ve snech však časový řád neplatí. Usneš a jsi zase dítě. Tento sen není ale pěkná vzpomínka. Sice jsi měl nejlepší kostým ze všech, byl tam velký dort a klaun žongloval s míčky, ale na tomhle karnevalu nikdo není. Nikdo kromě tebe a malého Juniora. Kdo je ten Junior? Smějě se a chce si s tebou hrát. Byl to tvůj kamarád? Ale počkat… Chce, abys tu s ním zůstal. Zůstal ve snu?

Juniorův osamělý karneval je nová únikovka od autorů výborně hodnocené Farnosti Warmhill. Jejich nejnovější hra vypráví svůj příběh z unikátní perspektivy, pracuje s lynchovsky neotřelou, snovou, lehce mrazivou atmosférou a vtahuje hráče do prostředí jeho vlastního podvědomí. Nacházíte se ve snu, který je obrazem vaší šťastné vzpomínky na dětský karneval, avšak v tomhle snu má zcela jinou podobu. Nejen že není veselý a hravý, ale jste tam jenom vy a malý chlapec, který se zdá kamarádský. Zpočátku vám nevadí, že jste tam jen dva, dokud nezjistíte, proč je chlapec na karnevalu sám. Originální herní mechanismy zbavené všech klišé v podobě nesčetných kódů a zámků a propracované tempo hry posouvají zážitek z únikové hry na novou úroveň.


 • +420 725 686 478
  +420 607 434 588
 • info@brainteaser.cz
 • Brno, Kopečná 19
 • Provozovatel
  Žerníčková Klára
  U Zahradnictví 317
  79081 Česká Ves
  IČ: 05859689
  DIČ: CZ9359086165


  Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku MÚ Jeseník.
Zarezervovat nyní!

Cena od 1090 Kč

Zaregistrujte se a získejte automatickou slevou 50 Kč na všechny naše únikové místnosti.

Sleva pro páry

Jdete si zahrát jenom ve dvou? Máme pro vás slevu 300 Kč pro páry. Lze ji kombinovat i slevovými poukázkami. Minimální cena hry je 690 Kč.

Sleva pro studenty

Jako studenti, můžete využít naši slevu 200 Kč. Lze ji kombinovat i slevovými poukázkami. Minimální cena hry je 690 Kč.

Rezervace

Únikové místnosti